Snadná administrace služby WEB-SITE

Snadná tvorba stránek

Editor stránek hravě ovládne každý. Po přihlášení se v horní části okna zobrazí lišta nástrojů. Interaktivně procházíte Vašimi stránkami, přidáváte nové atd.

Články

Jednoduché a intuitivní prostředí pro editaci obsahu stránky, včetně formátování textu a vkládání obrázků nebo fotek - to vše zajišťuje editor typu WYSIWYG. Editor článků Snadnou obsluhu zaručují notoricky známé ovládací prvky, na které jste zvyklí například z programu Word a podobných aplikací.

Komentáře

U kteréhokoliv publikovaného článku máte možnost povolit "komentáře". Návštěvníci stránek následně budou moci přispívat k článku svými komentáři. Vkládání je zabezpečeno ochranou CAPTCHA.
Komentáře Veškeré příspěvky můžete moderovat uvnitř administrace článku - mazat, upravovat, či na zprávu reagovat.

Galerie

Galerie Tvorba fotogalerií nikdy nebyla tak snadná. Jednotlivé obrázky jediným kliknutím ve správci souborů přidáte do galerie. Pořadí obrázků změníte prostým přetažením myší.

Správce souborů

Webový správce souborů umožňuje pohodlnou správu obrázků a souborů nahraných na serveru. Jeho prostřednictvím můžete také uploadovat soubory ze svého počítače na server. Pro upload většího množství souborů jsou dostupné také nejpoužívanější protokoly FTP a WebDAV.